Довелось ночувати у метро під час тривоги – киянин пікетує за повернення руху з правого на лівий берег під час повітряних загроз

Автор: Оксана Тупальська
12:06 29.02

Мешканець лівого берега столиці Володимир Надопта виходить на одиночні пікети під КМДА після того як був змушений ночувати в метро. Каже, що після сигналу сирени, коли мостом не курсують поїзди метро, доїхати додому з роботи неможливо.

Довелось ночувати у метро під час тривоги – киянин пікетує за повернення руху з правого на лівий берег під час повітряних загроз

Замість спати у власному ліжку ночувати на підлозі у найглибшій станції метрополітену після робочого дня Володимиру довелося коли о 21 годині розпочалася повітряна тривога, а завершилася о 23.50. А все тому, що він не міг скористатися громадським транспортом, щоб доїхати додому.

Окрім участі в одиничному пікеті киянин зареєстрував петицію про забезпечення руху з правого на лівий береги та яка набрала потрібну кількість голосів. 

Жителі столиці неодноразово реєстрували петиції з проханням повернути рух мостом. У березні та квітні 2023 року було з різною періодичністю зареєсровано 4 петиції, які зібрали підписи. 

“З огляду на те, що Київ став ще більш захищеним у повітряному просторі, а в деякі дні кількість повітряних тривог дуже велика, що дуже негативно впливає на економіку, доцільно було б скасувати заборону в інтересах як пасажирів, так і перевізників”, – йдеться в тексті. петиції №11850.

За всіма зареєстрованими документами влада відмовила. 

У листопаді 2023 року жителі столиці просили столичну владу не перекривати рух Дарницьким мостом під час довготривалих повітряних тривог.

Великий Київ у Google News

підписатися