Дорогу вздовж парку “Наталка” передали на баланс ШЕУ. Киян заспокоюють: там залишиться пішохідна зона

Автор: Галина Ворона
15:56 11.06

Ділянка автодороги вздовж парку “Наталка”, яка не перебуває на балансі жодної організації, перейде до комунальної власності територіальної громади Києва. Її відремонтують та будуть утримувати у належному стані.

Дорогу вздовж парку “Наталка” передали на баланс ШЕУ. Киян заспокоюють: там залишиться пішохідна зона

Таке рішення було прийнято 10 червня на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали більшість депутатів.

За словами депутата Київської міської ради, члена Постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Богдана Чорнія, дорога потребує кваліфікованого догляду за станом дорожнього покриття, тому перейде на баланс КП “ШЕУ по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Оболонського району”.

Мова йде про 425 метрів дороги, яка знаходиться вздовж парку “Наталка”. Дорога не є частиною парку. Зазначений автошлях досі не передано на баланс обслуговуючим комунальним підприємствам та, відповідно, не утримується, належним чином. Незадовільний стан дорожнього покриття викликає справедливе обурення мешканців району. Дорога біля сучасного та яскравого, по справжньому, європейського парку не може бути занедбаною, тому у неї має з’явитись ефективний кваліфікований господар”, – зазначив Богдан Чорній.

Депутат наголосив, що проїзд уздовж парку “Наталка” від шлагбаума до річки Дніпро залишиться в обмеженому доступі.

Також він запевняє, що рішення жодним чином не порушує права громади – там і надалі залишатиметься пішохідна зона.

Богдан Чорній додав, що найближчим часом міська влада планує розпочати роботу з інвентаризації Оболонської набережної, яка наразі за жодним балансоутримувачем не закріплена.

Нагадаємо, Київрада з четвертого разу проголосувала за ДПТ Мінського масиву: буде зведено 19 багатоповерхівок.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...