Київрада проголосувала за ДПТ Мінського масиву: буде зведено 19 багатоповерхівок

Автор: Любава Лисичкіна
21:39 10.06

Київська міська рада більшістю голосів ухвалила рішення щодо Детального плану території на Мінському масиві в Оболонському районі столиці. 

Київрада проголосувала за ДПТ Мінського масиву: буде зведено 19 багатоповерхівок Фото: Ілюстративне

Відповідно до  трансляції засідання Київради, йiлося про ревіталізацію занедбаної агропромислової території.

 За словами архітекторки  Олени Збаратської, новий масив зведуть на покинутій території колишнього тепличного господарства, в районі вулиці  Кондратюка.

“Тут заплановано будівництво житлового мікрорайону, що буде обладнаний розвиненим комплексом обслуговування населення – це школа, три дитячих садки, стадіони, амбулаторія сімейних лікарів. З’явиться   нова транспортна  розв’язка,” –  зауважила Збаратська.

Депутатам повідомили, що розвиток території відбувається в межах   проекту Генерального плану столиці.  Будуватиме новий житловий мікрорайон Stolitsa Group. 

В той же час відомо, що мешканці Мінського масиву неодноразово виступали проти  забудови району.  

Нагадаємо, у березні цього року комісія Київради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин погодила проєкт рішення про затвердження Детального плану території на Мінському масиві, який передбачає будівництво більш як 6,3 тисячі квартир на північній околиці міста.

Загальна територія, яку охоплює це ДПТ, складає майже 95 гектарів між вулицями Кондратюка, Майорова та лісом. 

Житловий масив у проєкті має  19 багатоповерхових будинків, а кількість мешканців через це збільшиться більш як на 11 тисяч.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...