Дорогу розмило так, що можна запускати пором: два автобуси змінили маршрут на Солом’янці

Автор: Галина Ворона
12:43 14.02

На Новопольовій дорогу розмило настільки. що скоро замість громадського транспорту можна буде запускати поромну переправу.

Дорогу розмило так, що можна запускати пором: два автобуси змінили маршрут на Солом’янці Фото: Facebook-спільнота "Відрадний зміни"
Світлодіодне освітлення

Про це пишуть у місцевій групі “Відрадний зміни”. Там зазначають, що автобуси маршрутів № 2, 25 не курсують вулицею Новопольовою ще з другої половини дня 11 лютого через відсутність дорожнього покриття від вулиці Пост – Волинська до вулиці Суздальська.

Вочевидь, це сталось після того як там сів на пузо автобус.

На проблему з проїздом автобусів по Новопольовій там скаржаться вже давно. Кажуть, нічим, окрім велосипедів, нею сьогодні не проїдеш.

Через такий стан дороги “Київпастранс” вчергове змінив рух автобусів № 2, 25 в обох напрямках. Щоправда, на офіційній сторінці “Київпастрансу” зміни руху пояснюють “проведенням дорожніх робіт”. 

Зазначається, що рух автобусів організовано по просп. Відрадному.

За інформацією місцевих мешканців, у травні минулого року на Новопольовій зняли дорожнє покриття і з тих пір ніяких робіт на вулиці не виконували. На запит місцевих мешканців КП ШЕУ Солом’янського району забов’язалось відремонтувати вулицю Новопольова до кінця 2023 року.

Але, як ми бачимо все це лишилось обіцянками. В КП ШЕУ відбулась чергова зміна керівництва, а новий директор підприємства не бачить в цьому проблеми. Водії автобусів маршрутів 25, 2 обіцяють не вийти на маршрут, але поки тримаються, та терплять весь цей безлад“, – пишуть у групі.

Читайте також: Не бачив жодного капремонту за 60 років роботи: біля ст. м. “Дарниця” реконструюють шляхопровід

Нагадаємо,  два з’їзди Дегтярівського шляхопроводу, який ввели в експлуатацію наприкінці 2023 року, перекрили на місяць – схема.

Великий Київ у Google News

підписатися