Дорога життя. На Дарниці збудують нову магістраль із заїздами до сусідніх сіл

Автор: Галина Ворона
14:59 02.02

У Дарницькому районі планують збудувати дорогу, яка дозволить розвантажити транспортний потік в межах мікрорайонів Південні Осокорки та Бортничі та навіть забезпечить альтернативні виїзди до сусідніх сіл. Через велике значення для інфраструктури району цей об’єкт вже охрестили “дорогою життя”.

Дорога життя. На Дарниці збудують нову магістраль із заїздами до сусідніх сіл

Як повідомляє Дарницька райдержадміністрація, сьогодні фахівці презентували ідею спорудження нової автомобільної дороги на півдні району.

Проєкт передбачає будівництво ділянки в межах Дарницького району загальною протяжністю понад 3 км з альтернативним виїздом/заїздом до Бортничів та вулицею Центральною.

Друга частина дороги простягнеться межами Київської області та забезпечить альтернативні виїзди/заїзди до сіл Гнідин та Вишеньки.

Наразі проєктне рішення буде активно обговорюватися разом з громадськістю, депутатським корпусом та районною владою.

Сьогодні ми повинні знайти баланс. Завдяки реалізації цієї ідеї рівень комфорту дарничан має збільшитися, а не навпаки. Одночасно з цим, в Дарницькому районі однозначно має бути така родзинка, як еко-парк Осокорки. І до реалізації проєкту потрібно підходити тільки комплексно, вирішуючи глобальні проблеми транспорту, доріг та екології”, – зазначив голова Дарницького району Ярослав Лагута.

Читайте також: На трасі Демидів – Гостомель відремонтували найбільш зруйновану ділянку 

Нагадаємо, на Столичному шосе стартував ремонт пішохідного мосту – коли відкриють. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...