Допомога від Німеччини: Києвом тепер їздитимуть сучасні машини швидкої та пожежний Mercedes

Автор: Вікторія Мілюта
13:55 06.12.2023

Нову партію гуманітарної допомоги отримала столиця від німецьких партнерів.

Допомога від Німеччини: Києвом тепер їздитимуть сучасні машини швидкої та пожежний Mercedes
оренда квартири Київ

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Зокрема, у Київ приїхали нові сучасні карети швидкої допомоги, пожежний автомобіль, комунальна техніка, мікроавтобус та 20-тонна вантажівка гуманітарної допомоги.

Як розповів мер Києва Віталій Кличко, вже з наступного тижня отримані автівки працюватимуть для жителів столиці.

«Сьогодні Київ приймає допомогу від наших німецьких друзів – Вільної землі Баварія та від району Шарлоттенбург міста Берліна. Баварія передала українській столиці 20-тонну вантажівку гуманітарної допомоги та 6 автомобілів. Зокрема, 3 нових сучасних машини швидкої допомоги Renault, мікроавтобус Ford, пожежний Mercedes та автомобіль Iveco. Вже з наступного тижня ці автівки працюватимуть для киян. Шарлоттенбург передав 2 вантажних автомобілі – MAN та Mersedes і багатофункціональний комунальний агрегат Bobcat. А також 2 генератори та електроінструмент. Автомобілі та агрегат будуть працювати в одному з районів столиці. А генератори та електроінструмент отримає керуюча компанія району», – поінформував міський голова.

Читайте також: Віталій Кличко показав нові пожежні авто для ДСНС, які прибули з Німеччини

Кличко подякував друзям із Німеччини та всім міжнародним партнерам за всебічну підтримку. Адже в умовах війни місту потрібно оперативно та ефективно реагувати на виклики та надзвичайні ситуації.

Нагадаємо, загалом від початку війни Київ отримав у якості допомоги від європейських партнерів 55 пожежних автівок. Із них 14 – нових, найсучасніших, з можливістю піногасіння (дві такі машини Київ передав Харкову). А також у місті з’явилися 50 сучасних карет швидкої допомоги та 82 міських автобуси.

Великий Київ у Google News

підписатися