Допомога батькам від міста – дитячий садок онлайн

13:59 21.04

Щоб підтримати киян, які перебувають вдома на карантині, з 23 квітня місто запускає на базі віртуальної платформи емоційної підтримки, створеної Моніторинговим центром з протидії COVID-19, віртуальний дитячий садок. Це будуть активності для дітей 4-6 років, а проводити їх будуть професійні викладачі.

Допомога батькам від міста – дитячий садок онлайн

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції.

За словами мера, на сьогодні чверть відвідувачів сайту – не кияни, і кількість відвідувачів з інших міст та містечок постійно зростає.

Ми розуміємо необхідність підтримки всіх українців. І тому я, як голова Асоціації міст України, хочу допомогти своїм колегам-мерам. Ми будемо розширювати можливості нашої віртуальної платформи задля максимальної допомоги всім, кому вона потрібна. А також наші фахівці готові максимально допомогти іншим регіонам у створенні подібних сервісів”, – підкреслив Віталій Кличко.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, на платформі емоційної підтримки киян, на яку можна перейти за посиланням, з киянами майже цілодобово спілкуються 20 фахівців.

загрузка...

Також психологічну підтримку в період карантину можна отримати за телефоном довіри.

Відзначимо, якщо ви опинилися замкненим в чотирьох стінах під час карантину, можете заглянути на новий сервіс від служби зайнятості, де пропонують навчання і працевлаштування, або спробувати свої сили в новому проєкті з підготовки IТ-фахівців за держрахунок чи послухати  онлайн-лекції.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...