Добирайся з комфортом: На маршрути виходять ще 15 сучасних тролейбусів (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
13:40 02.02

Сьогодні на маршрути в Києві вийдуть іще 15 нових сучасних тролейбусів, які місто нещодавно придбало для оновлення парку столичного громадського транспорту.

Добирайся з комфортом: На маршрути виходять ще 15 сучасних тролейбусів (ФОТО)

Як повідомляє КМДА, тролейбуси сучасні, довжиною 18,75 метрів. Салон розрахований на 170 пасажирів, зокрема, 50 місць для сидіння. Кузов електротранспорту виготовлений із використанням антикорозійних матеріалів, що подовжує експлуатацію транспортного засобу.

Тролейбуси мають антивандальні сидіння, світлодіодне освітлення. Внутрішнє облицювання салону виконане з важкозаймистих матеріалів.

Усі тролейбуси оснащені кондиціонерами, відеокамерами для фіксації дорожньої ситуації та ситуації в салоні, GPS-трекерами, системою електронного квитка, підрахунку та обліку пасажирів.

Троллейбусы

А також обладнані світлозвуковими маршрутними та інформаційними покажчиками. Та мають запас автономного ходу не менше 1 км. Тобто, якщо відбувся розрив проводів, знеструмлення мережі, то тролейбус може проїхати автономно до 1 км.

Крім того, тролейбуси повністю відповідають вимогам інклюзивності: 100% низька підлога, виділене місце для інвалідного візка.

Троллейбусы 

Нагадаємо, раніше “ВК” показував, як ці нові тролейбуси збирали на заводі

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...