Президент має прийняти рішення щодо мобілізації парламентарів

Автор: Оксана Тупальська
13:44 04.12.2023

Запровадити мобілізацію депутатів парламенту вимагають шляхом подання петиції. Остання набрала необхідну кількість голосів за 2 доби до завершення терміну голосування.

Президент має прийняти рішення щодо мобілізації парламентарів
оренда квартири Київ

“Народні депутати України, які є військовозобов’язаними та заброньовані на період мобілізації та воєнного стану за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, не підлягають призову на військову службу під час мобілізації. Такі обставини порушують принцип справедливості перед законом і негативно впливають на соціальну напруженість”, – повідомляє автор петиції Олександр Дубінський.

Зокрема, у президента Зеленського вимагають визначити, як невідкладні проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо справедливої мобілізації народних депутатів України) № 9647 від 24.08.2023 та проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо справедливої мобілізації громадян України) № 9649 від 24.08.2023. Обидва законопроекти Дубінський подавав 24 серпня 2023 року особисто без співпраці з іншими обранцями. 

Що заважало самому Дубінському ще в серпні до того, як до нього прийшли з обшуками, скласти депутатські повноваження та піти добровольцем в лави ЗСУ – питання риторичне.

В петиції зазначається, що у зв’язку “зі специфічним графіком засідань Верховної Ради України під час воєнного стану, неможливо визначити, коли ці законопроекти будуть розглянуті”. 

Читайте також: Військових-строковиків, чий термін служби вже закінчився, вирішили демобілізувати із ЗСУ

Як відомо, 1 листопада народного депутата Олександра Дубінського СБУ та ДБР назвали причетним до схеми незаконного виїзду за кордон чоловіків призовного віку.  Він перебуває у СІЗО.

До середини березня 2021 року народний депутат Олександр Дубінський був головою Київського обласного осередку партії «Слуга Народу».  11 січня 2021 року стало відомо, що Мінфін США ввів санкції проти нардепа від “Слуги народу” Дубінського і ще низки осіб і компаній, що були частиною російської мережі зовнішнього впливу, пов’язаної з нардепом Деркачем. А в липні 2020 року народний депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Дубінський влаштував затор на Південному мосту, знімаючи передвиборний ролик – бо хотів у мери Києва. Після провалу на виборах опублікував заяву “Просрали Київ”.

Великий Київ у Google News

підписатися