До кінця року в Україні з’явиться новий лоукостер – що відомо

09:51 24.11.2020

До кінця 2020 року в Україні з’явиться новий лоукостер – Bees Airline. Перші рейси Bees запустить в Єгипет і почне роботу як чартерний перевізник. Повноцінний старт заплановано на квітень 2021 року.

До кінця року в Україні з’явиться новий лоукостер – що відомо

Компанія вже подала документи для отримання сертифіката експлуатанта і взяла в лізинг перші два літаки Boeing 737-800. У наступному році компанія має намір взяти ще два повітряних судна, а на 2022 рік розраховують, що в парку буде вже шість літаків.

Про це розповів представник акціонера Bees Airline Євген Хайнацкий, який до липня цього року керував українською авіакомпанією SkyUp Airlines, пише Mintrans.

Bees базуватиметься в аеропорту «Київ» ім. Сікорського. Зараз компанія очікує передачі суден, які стоять в Польщі в аеропорту Жешува. Раніше ці літаки використовувала авіакомпанія МАУ.

Перші рейси Bees запустить в Єгипет і почне роботу як чартерний перевізник.

Старт польотів залежить від того, як швидко ми отримаємо сертифікат експлуатанта. Якщо до 22 грудня, то ми запустимо чартерні рейси на свята. Якщо немає, то полетимо в районі 15 січня”, – розповів Хайнацкий.

Повноцінний старт компанія планує на квітень 2021 року, коли Bees почне виконувати регулярні лоукост-рейси. Зараз перевізник розробляє програму польотів на літній період. Напрямки та ціни перевізник поки не оголошує.

Нагадаємо, у листопаді в Україні почали діяти оновлені правила перевезень пасажирів і багажу повітряним транспортом.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...