До Дня Незалежності для дітей проведуть конкурс малюнків та фотографій

02:28 09.08.2023

До Дня Незалежності для дітей пройде ІІІ Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?».

До Дня Незалежності для дітей проведуть конкурс малюнків та фотографій

Організатори конкурсу – Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення та Українська молодіжна правнича асамблея, інформує КМДА.

Метою конкурсу є культурно-освітній розвиток, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальна підтримка талановитої молоді, сприяння їхній самореалізації та творчому розвитку; популяризація волонтерської діяльності дітей та підлітків в умовах воєнного стану.

Як інформують організатори, до участі в заході запрошуються діти віком від 4 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу.

Конкурс проводиться за двома категоріями – малюнок і фотографія. Авторами конкурсних робіт можуть бути виключно учасники конкурсу. У категорії «Малюнок» індивідуальна конкурсна робота на обрану тематику подається в одній із чотирьох вікових номінацій. У категорії «Фотографія» конкурсна робота може бути як індивідуальною, так і колективною.

Учасник конкурсу та його представник гарантують, що конкурсні роботи є автентичними, раніше не брали участі в інших конкурсах та не порушують авторські права інших осіб.

У категорії «Малюнок» один учасник конкурсу має право подати не більше 3 конкурсних робіт на одну чи три різні тематики. Малюнок має бути виконаний у довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка) на форматі А4 або А3.

Категорія «Фотографія» не містить окремих номінацій та вікового розподілу. На конкурс подаються не більше 5 фотографій, що відображають одну або дві волонтерські ініціативи, в яких брала участь одна дитина чи група дітей та була направлена на допомогу українським військовим, переселенцям, постраждалим внаслідок війни, тваринам тощо. Разом із фото надається опис зображеної волонтерської ініціативи (до 5 речень).

Прийом конкурсних робіт триває до 24 серпня включно.

Детальні умови участі в конкурсі: https://e.surl.li/ijrgup.

Довідка: Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України, проводиться вже втретє. У 2020 та 2021 роках конкурс зібрав понад 17 100 робіт від 9 596 учасників. Роботи надходили зі всіх куточків України та інших країн. Малюнок однієї з переможниць конкурсу 2021 року став макетом для поштової марки «Українська мрія», випущеної Укрпоштою у 2022 році.

 

Великий Київ у Google News

підписатися