До Дня автомобіліста у зоні відчуження пройде пам’ятний автопробіг

18:48 14.10.2020

Напередодні Дня автомобіліста, який традиційно святкується в останню неділю жовтня, у Чорнобильській зоні відчуження відбудеться благодійний автопробіг.

До Дня автомобіліста у зоні відчуження пройде пам’ятний автопробіг

Про це повідомляє Державне агентство України з управління зоною відчуження на своїй сторінці у Facebook.

Таким чином учасники заходу намагатимуться вшанувати пам’ять працівників автотранспорту, які були залучені до ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Окрім того, організатори автопробігу ставлять за мету зібрати кошти на відновлення пам’ятника “Тим, хто врятував світ”.

Колона стартуватиме у Києві на паркувальному майданчику ТРЦ “Караван” (вул. Лугова).

Зазначається, що на шляху до зони відчуження автомобілі планують зробити два кола пошани: одне біля пам’ятника «Чорнобильцям автомобілістам та дорожникам», який знаходиться у Києві на перехресті вулиці Свято-Покровської та траси Київ-Овруч, а друге вже на в’їзді в Іванків, де встановлено пам’ятник ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Згодом, після перевірки документів та обов’язкового інструктажу на КПП «Дитятки» колона автомобілів рушить оглядати основні видатні місця Зони: Чорнобиль, Прип’ять, загоризонтну радіолокаційну станцію «Дуга» та, власне, саму атомну електростанцію. Організатори наголошують, що на території зони відчуження можна буде рухатись зі швидкістю не більш як 40 км\год.

Читайте також: Укравтодор бере під контроль дороги в Чорнобильській зоні відчуження

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...