Для захисту власних домівок в українців має бути зброя – Монастирський

Автор: Марія Супрун
21:36 02.06.2022

Зараз в Парламенті готується до 2-го читання Закон про обіг цивільної зброї.

Для захисту власних домівок в українців має бути зброя – Монастирський
Світлодіодне освітлення

Про це сьогодні, 2 червня, під час телемарафону «Єдині новини» повідомив Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, де обговорювали питання обігу зброї серед цивільного населення.

«Насправді наші громадяни отримали тест на володіння зброєю починаючи з 24 лютого. Були роздані десятки тисяч одиниць зброї в великих містах. Сьогодні більшість власників зброї знаходяться на фронті, захищають нашу державу в Харківській, Донецькій, Луганській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях», – розповів очільник МВС.

Коментуючи результати в “Дії”, Міністр зазначив, що воно засвідчило зміну ставлення людей до питання обігу зброї. Рік тому проводилося схоже соцопитування, і тоді лише третина громадян вважала за можливе володіння зброєю для власного захисту.

Щодо врегулювання цього питання Денис Монастирський наголосив, що зараз в Парламенті готується до 2-го читання Закон про обіг цивільної зброї.

«Ми переконані, що парламентарі внесуть відповідні зміни до 2-го читання. Концепція володіння має бути іншою, обіг зброї має бути врегульованим на рівні закону. Моя особиста позиція – для захисту власної домівки в українця має бути зброя», – повідомив Міністр.

Нагадаємо, семиденне опитування про обіг вогнепальної зброї серед цивільного населення завершилося. Усього в “Дії” до нього долучилися 1 726 452 користувачі – результати.

Великий Київ у Google News

підписатися