Андріївська церква такого ще не чула. На сходах зіграє сет Papa Dj

Автор: Любава Лисичкіна
18:33 11.02

Papa Dj повертається до Києва та вже 22 лютого виступить з новим сетом на сходовій площадці окраси Андріївського узвозу — Андріївській церкві.

Андріївська церква такого ще не чула. На сходах зіграє сет Papa Dj

Про це повідомляє адміністрація Національного заповідника «Софія Київська».

Артист  та діджей Донато Пападія − Papa Dj є справжньою світовою зіркою, один з найбільш відомих італійських діджеїв в світі. Його  улюблена фішка  – це етно музика, хочу у його палітрі звучить все: від незвичайних звуків перкусії до класичних фортепіанних і скрипкових звуків.

Виступ Papa Dj —  це благодійний захід, який здійснюватиметься з метою  збору коштів на реставрацію Дзвіниці Софії Київської. 

Концерт біля Андріївської пройде у форматі трьохгодинного сету Papa Dj, під час якого пролунають електронні ритми світу, етнічна spiritual музика і все це — в унікальних історичних місцях планети.

Організатори говорять, що пряма трансляція розпочнеться о 19:00 і її   підтримують найбільші онлайн-канали: Donato Papadia − Papa dj from Montecarlo, Kuzmenko Pr&Events Youtube та багато інших.

До речі, у грудні 2020 року артист вже був у столиці та виступав на території Національного заповідника «Софія Київська».  Захід  став однією з найбільш знакових артподій світового рівня. Музичний сет легендарного діджея подивились понад півтора мільйона глядачів.

До слова, у столиці стартує щорічний фестиваль найгучніших французьких кінопрем’єр.  

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...