Про це розповіла заступниця голови КМДА Марина Хонда на своїй сторінці у Facebook.
За її словами, мета роботи мобільних бригад – надавати послуги кризового та екстреного втручання, першу психологічну допомогу, сприяти в подоланні кризової ситуації та конфлікту учасникам бойових дій за методом “рівний-рівному” і членам їхніх родин.
Це дозволяє вчасно зреагувати та надати підтримку тим, хто її потребує, або у разі необхідності перенаправити до інших служб.
У складі команди мобільної бригади – психолог, фахівець із соціальної роботи та водій на спеціально обладнаному авто.
Ми запустили мобільні бригади соціально-психологічної допомоги в Київ Мілітарі Хабі на початку лютого, і за короткий час вони вже показали свою ефективність. Найчастіше учасники бойових дій та члени їхніх сімей звертаються з питаннями реабілітації, працевлаштування, проблем у стосунках і загальної адаптації до цивільного життя після повернення зі служби та поранення. Сім’ї також турбує налагодження життя після втрати близьких, довготривале горювання. Завдяки мобільності фахівці бригади можуть вчасно зреагувати та надати підтримку тим, хто її потребує, або в разі необхідності перенаправити до відповідних служб“, – зазначила Марина Хонда.
Отримати фахову допомогу можна:
- під час виїзду мобільної бригади до вас додому;
- у Київ Мілітарі Хабі (вул. Бастіонна, 11);
- дистанційно.
Викликати мобільну бригаду можна за номером гарячої лінії Київ Мілітарі Хабу: 0800-300-633.
Читайте також: Інклюзивне містечко для військових з укриттям і зонами відпочинку будують на Київщині
Нагадаємо, у Білій Церкві відкрився ветеранський центр, де допомагатимуть адаптуватись до цивільного життя та розвиватись.