Для отримання водійського посвідчення запроваджують нові тести

Автор: Галина Ворона
18:23 19.03

З 6 квітня майбутні водії складатимуть теоретичні іспити у сервісних центрах МВС за оновленими екзаменаційними білетами.

Для отримання водійського посвідчення запроваджують нові тести

Про це повідомили у Головному сервісному центрі МВС.

Як зазначається, нові тестові завдання формувались впродовж останніх 4 місяців, свої пропозиції надавали викладачі профільних навчальних закладів та всі охочі. 

У МВС кажуть, що оновлена теоретична частина іспиту матиме низку нових та цікавих дорожніх ситуацій, з якими часто стикаються водії. Це має допомогти новачкам оперативніше ухвалювати правильні рішення за кермом. Усі білети оновлять відповідно до чинного законодавства, а застарілі — приберуть.

Зміни також обіцяють внести в онлайн-тренажер для перевірки знань правил дорожнього руху на сайті Головного сервісного центру.

Читайте також: “Заправлявся” наркотиками на кінцевій: маршрутник одним із перших сплатить новий штраф

Нагадаємо, з 1 червня 2020 року в Україні розпочала роботу система автофотовідеофіксації порушень дорожнього руху, а 17 березня 2021 року вступили в дію нові підвищенні штрафи за порушення ПДР, зокрема за кермування у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Крім підвищення штрафів, закон передбачає нові санкції – адміністративний арешт та оплатне вилучення транспортного засобу. Київщина стала першою, де водій отримав новий величезний штраф. Раніше ми розповідали, де перевірити та оплатити штрафи за порушення ПДР.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...