Для комфорту громадян до станції “Васильків-1“ у Калинівці повинен курсувати сучасний електропоїзд

Автор: Злата Колос
18:24 15.02

Депутати від Київської облради від “Європейської Солідарності“ обговорювали з представниками “Укрзалізниці“ проєкт продовження маршруту приміського поїзда “Київ-Тарасівка-Київ“ до станції “Васильків-1“ у смт Калинівка.

Для комфорту громадян до станції “Васильків-1“ у Калинівці повинен курсувати сучасний електропоїзд

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив  депутат Київської облради Владислав Одинець.

За його словами, Фастівський район уже має реальний приклад реалізації ефективного проєкту “Укрзалізниці“ –  приміський поїзд в режимі “човникового“ руху Київ-Тарасівка-Київ, що почав функціонувати у цьому році.

“Це інший рівень комфорту – адже тут курсує модернізований електропоїзд, у вагонах зручно, чисто, тепло. Концепція організації сполучення передбачає здійснення 8-ми пар рейсів поїздів човникового руху (4 в ранкові години “пік“ і 4 у вечірні). Перевезення здійснюються із залученням однієї одиниці рухомого складу“, – пояснив Одинець.

На думку депутата, продовження маршруту до станції “Васильків-1“ в смт Калинівці дасть можливість добиратися людям до роботи чи в інших справах у комфортних умовах, а головне – швидко і без заторів.

“Наше завдання – максимально докласти зусиль для підвищення комфорту для наших громадян“, – додав депутат.

У зустрічі також брали участь голова Фастівської районної ради Віктор Веремейчик та депутат Фастівської районної ради Максим Година.

Додамо, це не перша зустріч депутатів від “ЄС“ з представниками “Укрзалізниці“. 12 лютого 2021 року Одинець з Калинівською селищною головою Юлією Олексенко на робочій нараді  з представниками Південно-Західної залізниці обговорювали проведення “Укрзалізницею“ у 2021 році капітального ремонту пішохідного мосту: “який включатиме заміну всіх панелей, східців, ригелів, встановлення лед-освітлення тощо“. А також відшкодування витрат за пільговий проїзд окремим категоріям громадян коштом місцевого бюджету.

Крім того, на зустрічі визначили шляхи реалізації будівництва нового тунелю під залізницею. 

Нагадаємо, депутат Київської облради Одинець повідомляв, що  вже навесні 2021 року розпочнеться капітальний ремонт дороги у селі Кожухівка Данилівського старостинського округу Київщини.

Також нагадаємо, вже дві ночі поспіль мер міста Бориспіль Володимир Борисенко разом з депутатами Бориспільської міськради від “ЄС“ допомагають мешканцям вільно добратися до домівок та прибирають центральні вулиці міста від снігу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...