Для фур-порушників габаритно-вагових норм зачинилась ще одна лазівка в місто

Автор: Галина Ворона
16:13 14.12.2021

Ще на одному в׳їзді до Києва встановили габаритні ворота, які не пускатимуть у місто вантажівки, що порушують габаритно-вагові норми.

Для фур-порушників габаритно-вагових норм зачинилась ще одна лазівка в місто

Як розповіли в Центрі організації дорожнього руху, сьогодні завершили облаштування та ведення в експлуатацію воріт габаритного контролю на перехресті вулиць Міської та Курортної в Оболонському районі.

За словами транспортників, це одна із другорядних/дублюючих доріг, якою порушники габаритно-вагових норм намагалися заїхати до столиці.

Відтепер вони не зможуть скористатися цією лазівкою, адже ворота висотою 3,5 метрів обмежуватимуть в׳їзд великогабаритних вантажівок.

габаритні ворота габаритні ворота габаритні ворота

Нагадаємо, це вже третя подібна конструкція, облаштована останнім часом на в׳їзді до столиці. раніше габаритні ворота з’явилися на перетині вулиці Бориспільської з Бориспільським шосе, а також на вулицях Милославській — Радосинській. Конструкція складається з підвісної балки для попередження водіїв про перевищення допустимих норм висоти автомобіля.

Усього ж, згідно з дорученням Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації, заплановано облаштування 11 габаритних воріт на під’їздах до Києва.

Великий Київ у Google News

підписатися