Для будинків ОСББ та ЖБК проходить конкурс із реалізації енергоефективних заходів за програмою співфінансування 70/30

Автор: Любава Лисичкіна
22:24 02.11.2021

Якщо говорити про види робіт, то це може бути утеплення фасадів, заміна вікон та дверей, встановлення ІТП та модернізація внутрішньобудинкових інженерних мереж тощо.

Для будинків ОСББ та ЖБК проходить конкурс із реалізації енергоефективних заходів за програмою співфінансування 70/30
За словами депутатки Київради від “Європейської Солідарності” Ірини Никорак, міські програми співфінансування допомагають киянам жити в комфортніших умовах. 
 
Депутатка зауважила, що конкурс триватиме  до 1 грудня.  
 
«Ця програма передбачає, що ті будинки міста Києва, де створені ОСББ та ЖБК отримують з міського бюджету фінансування у розмірі 70% вартості проєкту енергомодернізації. Решта – 30% – за самими мешканцями. Якщо говорити про види робіт, то це може бути утеплення фасадів, заміна вікон та дверей, встановлення ІТП та модернізація внутрішньобудинкових інженерних мереж тощо», – розповідає  Никорак.
 
Вона також наголосила, що проведення цих робіт дозволяє скоротити споживання енергоресурсів на 40-60%. А найбільшого економічного ефекту можна досягти, якщо застосовувати комплексний підхід до термомодернізації будинків.
 
«Звертаю вашу увагу, що подача та розгляд документів завершується 1 грудня 2021 року, тому поспішайте оформити всі необхідні папери, щоб мати змогу сплачувати менше за опалення та електроенергію, і, звичайно, покращити власні умови проживання”, – зазначила депутатка.
 
За допомогою, детальною  інформацією  можна  звертатися до  приймальні Ірини Никорак.
 
Нагадаємо, Порошенко закликав ухвалити законопроєкт про кисневі станції.

Великий Київ у Google News

підписатися