Дівчинка з Київщини попросила у святого Миколая нову школу, бо стару “розбомбили рашисти”

Автор: Галина Ворона
11:25 20.11

8-річна Люда з Гостомельської громади написала листа до святого Миколая, у якому просить чарівника у подарунок нову школу, адже стару розбомбили російські окупанти.

Дівчинка з Київщини попросила у святого Миколая нову школу, бо стару “розбомбили рашисти”
оренда квартири Київ

Прошу подарувати нову школу, бо мою спалили рашисти”, – написала дівчинка у листі, який оприлюднило Міністерство освіти і молоді.

Якщо це не вийде, Люда, спросить відправити багато смаколиків захисникам.

Від ліцею № 3 в селі Горенка, де навчалася дівчинка, залишилися руїни.

Наразі Люда та решта учнів ліцею вчаться в іншій школі, куди організували підвезення, або у дистанційному форматі.

powerukraine

Як бачимо, попри все юна школярка хоче повернутися фізично до рідної школи, зайти у свій клас та обійняти однокласників.

У МОН додали, що  департамент регіонального розвитку Київської обласної військової адміністрації працює над проєктом відбудови ліцею № 3 у сучасний простір з укриттям, тож мрія Люди здійсниться.

Також зазначається, що росіяни щодня руйнують школи, садочки, університети — від обстрілів і бомбардувань уже постраждали майже 4000 закладів освіти. Проте ці злочини можуть знищити лише стіни, але не бажання дітей учитися й розвиватися.

Читайте також: Чоловік 15 років поспіль приносить на «Фабрику святого Миколая» вантажівку з солодощами і не називає себе

Нагадаємо, обрані школи Київщини чекає архітектурна трансформація – інклюзивний простір, укриття з колоритом дому та двір з терасами.

Великий Київ у Google News

підписатися