Чоловік 15 років поспіль приносить на «Фабрику святого Миколая» вантажівку з солодощами і не називає себе

Автор: Любава Лисичкіна
22:19 17.11

Від започаткування фабрики у перший день її роботи, щороку один і той самий чоловік приносить велику іграшкову вантажну машину, кузов якої заповнений солодощами. І так із року в рік чоловік творить добро і категорично відмовляється називати своє ім’я.

Чоловік 15 років поспіль приносить на «Фабрику святого Миколая» вантажівку з солодощами і не називає себе
оренда квартири Київ
Як повідомляється, «Фабрика святого Миколая» працює в Броварах вже 15 років і цьогоріч розпочала роботу з 10 листопада. Це пов’язано з переходом церковних свят на новоюліанський календар – подарунки до дня святого Миколая діти чекатимуть уже 6 грудня.
 
Цьогоріч «легендарна» автівка також з’явилась на другий день роботи «фабрики» і вже займає своє почесне місце серед іншого краму в очікуванні 6 грудня.
 
Як розповіла керівниця Центру соціальних служб БМР Людмила Мардар, люди вже потроху приносять у Центр соціальної допомоги іграшки, нові речі, солодощі та книги. Але подарунків ще небагато – «фабрика» працює лише тиждень. Зазвичай більша активність спостерігається ближче до кінця акції. Тоді і привозять подарунки, зібрані в ліцеях громади.
 
Людмила Мардар повідомила, що подарунки прийматимуть до 4 грудня включно, 5-го – розподілятимуть відповідно списків і вікових потреб малюків, а вже 6 грудня три команди соціальних працівників вирушать по домівках дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Всього за день потрібно встигнути доправити подарунки у 130 сімей. До кожної дитини завітає Святий Миколай зі своїми помічниками у тематичних костюмах, аби доповнити атмосферу справжнього дива.
 
Долучитися до благодійної акції «Фабрика святого Миколая», аби подарувати дітям, які найбільше цього потребують, трішки радості і турботи можна всім: 
  • приносьте іграшки, канцелярію, дитячі книжки та спортінвентар, дитячий одяг та взуття (нові), настільні ігри, солодощі тощо.
  • соціальні працівники будуть раді допомоги як від приватних осіб, так і від підприємств.
«Фабрика» працює за адресою:
м. Бровари, бульв. Незалежності, буд. 2.
 
Робочі години:
Понеділок – четвер: із 08:00 до 17:00
П’ятниця: з 08:00 до 15:45
Обідня перерва із 12:00 до 13:00.
Додаткову інформацію можна отримати за телефонами 04594-6-11-86, 04594-6-19-00.
 
Відомо, батькам київських школярів порадили поповнювати частіше запаси «тривожних рюкзачків».

Великий Київ у Google News

підписатися