Діти з прифронтової зони побували у Київраді: сиділи у депутатських кріслах та “голосували”

16:15 26.02

Мер Києва Віталій Кличко сьогодні зустрівся зі школярами, що приїхали в столицю з прифронтових міст Луганщини, та влаштував їм екскурсію Київрадою: показав, як працюють депутати в сесійній залі, розповів про свої улюблені пам’ятки столиці, нові інфраструктурні об’єкти, про спортивне минуле та роботу в українській політиці.

Діти з прифронтової зони побували у Київраді: сиділи у депутатських кріслах та “голосували”

Група школярів, майже 30 дітей зі сходу України, приїхала в Київ з Сєвєродонецька, Кремінної, Рубіжного, Лисичанська. Всі вони мешкають приблизно за 50 кілометрів від лінії розмежування.

Мер столиці влаштував незвичайним гостям екскурсію Київрадою, а в сесійній залі діти спробували себе у ролі депутатів – посиділи у депутатських кріслах та натискали кнопки для голосування.

Школярі подарували Віталію Кличку картину, а також відстріляну гільзу, розписану українським орнаментом.

Ми зробимо все, щоб ви малювали на будь-яких полотнах, але не на відстріляних гільзах”, – пообіцяв їм мер у відповідь.

А ще підписав і подарував кожному школяреві свою ілюстровану іронічну книжку “Хто не чув, той побачить!”.

Під час спілкування діти запитували Віталія Кличка про спорт і про роботу мером, про виховання дітей, а також цікавилися, коли міста на Луганщині стануть такими ж гарними, як Київ.

У рамках участі в Дитячому громадському об’єднанні “Ніхто, Крім Нас” діти проходять курс військово-патріотичного виховання. Беруть участь у патріотичних заходах на території Луганської області.

Вихованці дитячого громадського об’єднання подорожують Україною. Минулого року вони вже відвідували Київ, були у Львові.

Нагадаємо, днями мер Віталій Кличко показав спікеру парламенту Дмитру Разумкову, як у Київраді працює система голосування “Рада-4”, що унеможливлює неперсональне голосування депутатів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...