Дітей, які будуть безкоштовно харчуватися в школах, стане більше

Автор: Марія Супрун
17:42 24.02

На засіданні комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики депутати підтримали надання додаткових пільг та гарантій киянам-учасникам АТО та членам їхніх сімей, cім’ям киян-Героїв Небесної Сотні та постраждалим учасникам Революції Гідності.

Дітей, які будуть безкоштовно харчуватися в школах, стане більше

Як повідомляє Київрада, йдеться про можливість безкоштовного харчування дітей зазначених пільгових категорій в комунальних школах. Безкоштовно зможуть харчуватися діти киян-учасників АТО, Героїв Небесної Сотні та постраждалих учасників Революції Гідності з 1 по 11 класи. Раніше ця норма поширювалася лише на 5-11 класи комунальних шкіл для відповідних пільгових категорій. 

Цими рішеннями ми фактично розширюємо категорії дітей, які мають право на пільги. Раніше в школах харчувалися безкоштовно діти киян-учасників АТО, Героїв Небесної Сотні та постраждалих учасників Революції Гідності з 5-11 класи. Тепер ми додаємо категорію 1-4 класи. Таким чином харчування дітей відповідних пільгових категорій з 1 по 11 класи забезпечуватиме місто”, – пояснює директор Департаменту освіти й науки виконавчого органу Київради (КМДА) Олена Фіданян. 

Відповідні проєкти рішень має розглянути Київрада на пленарному засіданні.

Нагадаємо, нове шкільне меню від Клопотенка. Страви вже скуштували Зеленська та Ляшко (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися