Дітей варто вчити бути добрими. Створено перший шкільний урок та мультфільм про інклюзію

Автор: Любава Лисичкіна
22:46 23.02

В Україні з’явився урок про комунікацію з ровесниками, які мають розлади аутистичного спектру. Творцем уроку стало Громадське об’єднання Happy Today .

Дітей варто вчити бути добрими. Створено перший шкільний урок та мультфільм про інклюзію Фото: Facebook дитячого спеціалізованого центру "Colibri"

Як пише Укрінформ, урок розрахований на дошкільнят та учнів молодших класів. Таке заняття спрямоване на розвиток емоційного інтелекту у дітей,  сприйняття однолітків з розладами аутистичного спектру.

Автори уроку зазначають,  що все  починається з перегляду мультфільму «Петрик і Фонтани» про дружбу нормотипової дівчинки та хлопчика з розладами аутистичного спектру. Вже потім  дітям  роз’яснюють деякі питання, зокрема, і у формі гри. Усі ігри були розроблені методистами і психологами. 

«Обізнаність та толерантність не лише допоможуть уникнути булінгу та інших проявів агресії, що виникають від незнання, а ще й відкриють нові горизонти, способи спілкування, допоможуть знайти спільну мову та почати використовувати потенціал кожного на повну. Дітей варто вчити бути добрими», – розповіла засновниця громадського об’єднання Анастасія Степула.

Зазначається, що кожен вчитель  може самостійно проводити заняття з інклюзії у себе в школі. План уроку, мультфільм та методичний матеріал для педагогів можна завантажити безкоштовно на сайті.

До слова, Київрада проголосувала за створення Центру медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...