У “Борисполі” виявили забуту валізу з прекурсорами. Господар за тиждень з’явився сам

15:43 26.11.2020

У покинутій валізі з Туреччини київські митники виявили понад 75 тисяч таблеток з прекурсорами. Виявилось, її забув наш співвітчизник. За згубою він повернувся через тиждень та замість багажу отримав неприємності. Тим часом митники припускають, що чоловік залишив валізу навмисне.

У “Борисполі” виявили забуту валізу з прекурсорами. Господар за тиждень з’явився сам

Як розповіли на Facebook-сторінці Київської митниці Держмитслужби, на момент проведення митного контролю валізи пасажир, наш співвітчизник, вже залишив пасажирський термінал аеропорту.

Увагу митників привернув той факт, що у даній валізі знаходилися лише 471 упаковка з 75 360 таблетками, і не було жодної особистої речі, які зазвичай подорожуючі беруть в дорогу.

Як з’ясувалося, чоловік по прильоту забрав з багажної стрічки в аеропорту не свою валізу. Лише через тиждень після цього він вирішив повернутися в аеропорт вже за своєю валізою.
Митники встановили, що при перетині кордону цей авіапасажир скористався спрощеною системою «зелений коридор», що мало б гарантувати відсутність у нього предметів, заборонених або обмежених до переміщення.

Оскільки у складі виявленого препарату Trifed знаходяться прекурсори, обіг яких обмежено і стосовно яких встановлюються заходи контролю, його буде вилучено.

Таким чином, власник валізи її вже не отримає. Триває процес документування події.
Існує ймовірність, що валізу пасажир забув навмисно, щоб вивчити схему проведення митного контролю пасажирів та їх багажу, для можливого налагодження незаконного каналу переміщення в Україну заборонених та обмежених до ввезення медичних препаратів.

Нагадаємо, українське подружжя, що повернулось з Туреччини, намагалось нелегально провезти майже 40 г діамантів, сховавши їх у трусах.

Великий Київ у Google News

підписатися