“Дезінфекція влади”. Активісти вимагають звільнень та розслідувань корупційних схем

20:50 09.12.2020

Учасники мітингу зібрались під офісом Президента з вимогою звільнити корумпованих посадовців та тих, хто їх прикриває. Мова йде, зокрема, про замголови Офісу президента Олега Татарова, та самого Андрія Ярмака, який його призначив. На акцію принесли письмове звернення, яке могли підписати всі охочі.

“Дезінфекція влади”. Активісти вимагають звільнень та розслідувань корупційних схем

Про це повідомляють кореспонденти “Великого Києва”.

Активісти нагадують, що після Майдану Олег Татаров був люстрований, зокрема за те, що прикривав злочини “беркутівців”. Однак це не завадило голові ОП Андрію Єрмаку призначити Татарова своїм заступником.

За даними відкритих журналістських розслідувань, одразу після цього фірма тестя Татарова отримала від Київради землі на 21 мільйон.

Детективами Антикорупційного бюро він підозрюється в привласненні майна Нацгвардії на 81 млн грн, однак справу не судилося довести до кінця: генпрокурор Ірина Венедіктова врятувала Татарова від підозри, одноосібно відсторонивши від роботи 4-х прокурорів, що вели цю справу, та призначивши себе процесуальним керівником.

Нам набридло, що Президент годує країну обіцянками боротьби з корупцією, поки його підлеглі відверто прикривають один одного. Президент повинен негайно дезінфікувати свій офіс та найближче оточення: звільнити Татарова; Єрмака, що його привів; та звернутися до парламенту з поданням на звільнення Венедіктової, яка прикриває вже не першого корупціонера

Зазначається, що мітингувальники також вимагають розслідування вбивств активістів, які займались антикорупційною діяльністю.

Крім того, учасники акції прихопили з собою антисептики та декілька шматків мила. Такий перформанс був приурочений до Міжнародного дня боротьби з корупцією.

Пора мити руки, щоб влада не хворіла на хворобу “корупція”, – зазначають активісти.

Нагадаємо, що колишній радник голови Офісу президента Андрія Єрмака Ігор Уманський викрив схему масштабного розкрадання коронавірусного фонду. Вона пов’язана із проєктом “Велике будівництво”, що ініціював президент Зеленський.

Читайте також: Степанов одужав від коронавірусу, а от бюджет на 2021 рік продовжує “хворіти”

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...