У Дніпровському районі відремонтували відділення жіночої консультації (ФОТО)

Автор: Галина Ворона
14:41 16.06

У Консультативно-діагностичному центрі на вул. Митрополита Андрея Шептицького, 5 у Дніпровському районі повністю оновили відділення жіночої консультації.

У Дніпровському районі відремонтували відділення жіночої консультації (ФОТО)

Про це розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, який сьогодні побував там з візитом.

За його словами, у відділенні замінили комунікаційні та електромережі, вікна, освітлення, кондиціонування, перепланували приміщення, відремонтували систему пожежної сигналізації.

Приміщення укомплектували сучасними меблями та обладнанням.

Для відділення жіночої консультації було закуплено діагностичне медичне обладнання: стійку для гістероскопії та цистоскопії, фетальний монітор Sonicaid Team3A-N для кардіомоніторингу плоду з 24 тижня вагітності та моніторингу двійні, кольпоскоп з відеосистемою Brightfield Healthcare AC-4601, ультразвукову діагностичну система експертного класу MyLab X5.

Після ремонтних робіт у відділенні пацієнтки зможуть отримати необхідну їм медичну допомогу: консультативний прийом лікаря, лабораторну та інструментальну діагностику, різноманітні діагностичні та лікувальні маніпуляції. Усе в одному закладі. І це дійсно зручно для пацієнток“, – розповів Микола Поворозник.

Також у жіночій консультації працюють школи планування сім’ї, відповідального батьківства, підготовки до пологів, підтримки грудного вигодовування дитини, здорового способу життя.

Читайте також: Безкоштовна консультація від лікарів: чат-бот, про який має знати кожен

Нагадаємо, 95% медпрацівників повернулися до роботи у Бучанській громаді.

Великий Київ у Google News

підписатися