Держслужбовців у Києві почнуть щеплювати вакциною Pfizer

Автор: Галина Ворона
14:52 10.06

У Києві 14 червня почнуть вакцинувати від COVID-19 державних службовців. Щеплення будуть виконувати мобільні бригади вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech.

Держслужбовців у Києві почнуть щеплювати вакциною Pfizer

Про це повідомляє КМДА.

Зокрема, будуть щеплювати співробітників законодавчих, виконавчих та судових органів влади центрального, регіонального та місцевого рівнів та органів місцевого самоврядування.

Усього с початку вакцинації в столиці вже щеплено 177 396 осіб. Серед них: медичні працівники, освітяни, соціальні працівники, рятувальники, паралімпійці та маломобільні громадяни та люди старші 65 років. З них дві дози отримали 20 759 осіб”, – розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, щоб забезпечити процес вакцинації, згідно з вимогами дорожньої карти МОЗ, у м. Києві працюють 97 пунктів вакцинації та 25 мобільних бригад.

Нагадаємо, з 29 травня на території Міжнародного виставкового центру запрацював Центр вакцинації, у якому вихідними щеплюють зареєстрованих у додатку “Дія”. За 4 вихідних у Центрі вакциновано понад 8 500 осіб. Записатись на вакцинацію можна онлайн.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...