Депутат, який має бізнес на «Петрівці» заявив, що книжковий ринок залишається

Автор: Любава Лисичкіна
21:47 22.11

Кілька днів тому з’явилася інформація про те, що на місці книжкового ринку вже незабаром з’явиться ТРЦ.

Депутат, який має бізнес на «Петрівці» заявив, що книжковий ринок залишається
За словами депутата Київради Владислава Трубіцина,  наразі є домовленості з новим власником землі, що вся частина ринку, що знаходить вздовж залізничних колій, буде працювати.
 
 Депутат повідомив, що ТРЦ зведуть на протилежному боці – там, де зараз господарський ринок і «Букініст». Проєкт забудови був повністю змінений під нові наративи. А книжковий ринок буде оновлено.
 
«У нас вже готовий проєкт його реконструкції, наразі він проходить всі погодження і з профільними службами, департаментами і самим забудовником, адже реконструкція відбуватиметься його коштом. Згідно нового проєкту, «Петрівка» стане ще більш сучасною – на ринку з’явиться великий виставковий, концертний майданчик, куди матимуть доступ громадські, культурні діячі, там будуть проходити виступи і презентації книжок», – додав Трубіцин.
 
Він також зізнався, що   має свій бізнес на цьому ринку з 2002 року, і знайомий майже з усіма, хто там працює.  І вважає, що є певний позитив для продавців книжок від будівництва ТРЦ: його відкриття призведе до збільшення потоку покупців на ринку в тисячі разів.  
 
Нагадаємо, що раніше стало відомо, що замість Петрівського книжкового ринку  мають звести  триповерховий ТРЦ з паркінгом та будівельним супермаркетом.
 
Ще раніше вже  з’являлась інформація, що до 1 січня 2021 року книжковий ринок “Петровка” планують ліквідувати, а замість нього зведуть торгово-розважальний центр. Мер Кличко у липні минулого року заявляв, що будівництво торговельно-розважального центру на території книжкового ринку “Петрівка” наразі не планується.  

Великий Київ у Google News

підписатися