Депутат Київради: Гроші в міста на купівлю банку є, а на дітей нема?

Автор: Ольга Даниленко
15:44 16.09.2022

КМДА має 999 млн грн для створення муніципального банку, однак на облаштування туалетів для маленьких киян в укриттях шкіл, грошей у КМДА нема, тому райони закупають відра. 

Депутат Київради: Гроші в міста на купівлю банку є, а на дітей нема?
Світлодіодне освітлення

Про це зазначила депутат Київради від Слуг Ксенія Семенова після розмови з заступником голови КМДА по освіті Валентином Мондриївським.

Всі визнають, що відра в укриттях в якості туалету не окей. Але райони продовжують їх закупати. Прошу батьків не мовчати, відчуваю, що це можемо разом дотиснути. Це ж про гідність. Гроші в міста на купівлю банку є, а на дітей нема?”, – написала вона на своїй сторінці у Facebook.   

За словами Семенової, теж саме стосується і проведення Інтернету до київських навчальних закладів середньої освіти.

Нормальний Інтернет в школах буде, коли будуть гроші. Знов таки. Гроші у міста є. Просто не на дітей киян. На що завгодно інше, – наголосила депутат.  

Читайте також: Кличко терміново скликав депутатів для голосування за створення муніципального банку – депутат Київради    

Нагадаємо, 5 вересня перший заступник голови КМДА Микола Поворозник повідомив про плани створити муніципальний банк і бажання викупити за 999 млн грн неплатоспроможний банк “Січ”.  

Експерти з банківської справи таку ідею київської влади назвали абсолютним безглуздям і потенційною розтратою коштів платників податків, тим паче у воєнний час. Також вони нагадалипро збанкрутілий банк “Хрещатик”, в якому розміщувалися рахунки та проводились платежі більшості столичних комунальних підприємств.  

Банк “Хрещатик” у 2016 був визнаний НБУ банкрутом і ліквідований. У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб заявляли, що власники та керівництво банку “Хрещатик”, використовуючи різні схеми, вивели з банку активи на суму щонайменше 3 млрд грн.  

Як повідомляв ВК, мер Києва Кличко на серпневій конференції заявляв,  що облаштування укриттів у столичних школах та садках є найголовнішим питанням у підготовці навчальних закладів: Бо йдеться про життя та здоров’я наших дітей”. 

Великий Київ у Google News

підписатися