День народження Петра Порошенка: сім’я підготувала зворушливий подарунок (ВІДЕО)

10:59 26.09

Сьогодні, 26 вересня, п’ятий президент України, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко святкує день народження. Йому виповнилося 56 років. Політика вітають однопартійці, а сім’я підготувала дуже зворушливий подарунок.

День народження Петра Порошенка: сім’я підготувала зворушливий подарунок (ВІДЕО)

Як розповіла дружина Петра Порошенка Марина, підготовку до Дня народження почали заздалегідь — ще два тижні тому діти засіли за музичні інструменти, а інші — за організацію сюрпризу.

За її словами, всі вони хотіли подарувати імениннику емоції, бо саме вони наповнюють життя змістом, дають енергію та сили рухатися вперед.

“Наша пам’ятна зустріч, коли проводжала Петра Олексійовича до армії, незабутні миті народження наших дітей, той день, коли він, поклавши руку на Конституцію та Пересопницьке Євангеліє, складав присягу на вірність нашій великій європейській країні. Та зимна ніч, коли десятки тисяч українців на Софійській площі вітали створення Єдиної Помісної Церкви України, моменти, коли на світ з’явилися наші дорогі онуки — такі спогади закарбовуються у серці назавжди”, – зазначила Марина Порошенко.

Тож до дня народження Петра Олексійовича йому влаштували вечір незабутніх емоцій, а допомогла у цьому чарівна мелодія із фільму «Ромео і Джульєтта» у виконанні дітей подружжя Порошенків.

“Саме на цей фільм майбутній чоловік запросив мене у кіно у далекому 1983. Ця стрічка і музика з неї відтоді стали символом нашої любові. З Днем народження тебе, мій найрідніший! Я тебе кохаю”, – підсумувала Марина Порошенко.

Також привітали свого лідера і у партії “Європейська солідарність”.

“Позаду — ще один рік боротьби за Україну. Але головні перемоги — попереду. Європейський лідер Європейської Солідарності. З Днем народження, пане Президенте!”, – йдеться у повідомленні.

https://www.youtube.com/watch?v=-kMoDBoQ5Ho&feature=youtu.be

Нагадаємо, на початку вересня цього року подружжя Порошенків відзначило 37 річницю свого весілля.

Великий Київ у Google News

підписатися