Демократичні сили мають об’єднатися, щоб протистояти коаліції Зеленського з Медведчуком – Порошенко

14:25 06.01

Бездарна політика нинішньої влади призвела до того, що проросійська партія ОПЗЖ посилює свої позиції. Саме тому демократичні, проєвропейські сили мають об’єднатися і не допустити реваншу.

Демократичні сили мають об’єднатися, щоб протистояти коаліції Зеленського з Медведчуком – Порошенко

Про це в ексклюзивному інтерв‘ю телеканалу “Прямий” сказав п’ятий Президент, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко.

Він наголосив, що за підсумками місцевих виборів “ЄС” стала єдиною загальнонаціональною проукраїнською опозиційною силою, і подякував виборцям, які фактично зруйнували сценарій Офісу Зеленського.

Немає іншої політичної сили, яка представлена в усіх без виключення обласних радах та міських радах обласних центрів – тільки “Європейська Солідарність”. І це є оцінка, яку поставив нам виборець. І я хочу скористатися цією можливістю, щоб подякувати дуже відповідальним виборцям, бо вони зруйнували сценарій, що це є лише “політична сила Західної України”. Це дуже небезпечно для України. Але український виборець повністю зруйнував цей фейковий сценарій з Офісу президента”, – зазначив Порошенко.

Він також зауважив, що да даними соціологів наразі три політичні сили мають близько 20% підтримки – це “ЄС”, “Слуга народу” та ОПЗЖ.

Більше того, по низці досліджень “слуги” вже втратили лідерство. Я не щасливий від цього. В окремих соціологічних дослідженнях у нас висунулося вперед ОПЗЖ. І це тактика Зеленського, який бореться лише з Порошенком. Ми бачимо по голосуванням – і по міністрам, і по окремим статтям бюджету – уже формується така коаліція, яка складається з ОПЗЖ, “Слуг народу” і з “Батьківщини”, на жаль, і з груп “За майбутнє” і «Довіри”, – констатує лідер «Європейської Солідарності».

Він впевнений, що Зеленський “своєю бездіяльністю проштовхує на позицію прем’єра Медведчука”

100%, що ми точно цього не допустимо. Ми дякуємо тим, хто нас підтримав. Ми не даємо змарнувати голос тих, хто підтримує демократичні кола”, – говорить Порошенко.

Він закликав усі демократичні сили негайно об’єднатись, щоб подолати виклики, які стоять перед нашою державою.

Я переконаний, що це цілком можливо. Ми відкриті для будь-яких переговорів, до компромісів, які здатні будуть об’єднати демократичні сили і захистити Україну від того реваншу, куди тягнуть ОПЗЖ і “Слуги народу”, – додав п’ятий Президент України.

Читайте також: Річниця отримання Томосу. Порошенко привітав українців

Нагадаємо, Петро Порошенко вважає, що влада повинна запровадити жорстке регулювання цін на тести, вакцини та медичні послуги, пов’язані з епідемією коронавірусу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...