Дебютний фільм української режисерки Катерини Горностай відібрали до конкурсу Берлінале-2021

Автор: Галина Ворона
16:59 08.02

Ігровий дебют української режисерки Катерини Горностай “Стоп-Земля” (Stop-Zemlia) прийматиме участь у конкурсній програмі Generation 14plus на 71-му Берлінському міжнародному кінофестивалі.

Дебютний фільм української режисерки Катерини Горностай відібрали до конкурсу Берлінале-2021

Про це повідомляє Держкіно.

Цього року через пандемію COVID-19 Берлінале відбудеться у два етапи. Конкурсні покази проведуть навесні в онлайн-форматі, разом із Європейським кіноринком, Ко-продакшен маркетом, форумом Berlinale Talents та іншими заходами для професійної кіноспільноти, а для широкого загалу фільми демонструватимуть у червні 2021 року.

“Стоп-Земля” – це чуттєва автобіографічна історія про дослідження себе. 16-річна Маша вчиться у звичайній київській школі в 11-А класі. Не почуватися дивно та відсторонено в колективі їй допомагають близькі друзі Яна та Сєня, по-своєму переживаючи напружену шкільну буденність. Окрім майбутніх екзаменів вийти із зони комфорту Машу змушує закоханість в однокласника Сашу. Вона розуміє, якщо не наважишся – ніколи не знатимеш, чи є щось у відповідь.

У стрічці грають непрофесійні актори-підлітки, з якими режисерка та авторка сценарію стрічки працювала в акторській лабораторії восени 2019 року.

Головні ролі виконують Марія Федорченко, Арсеній Марков, Яна Ісаєнко, Олександр Іванов.
Оператор-постановник – Олександр Рощин, художник-поставник – Максим Німенко, композиторка – Мар’яна Клочко, режисери монтажу – Нікон Романченко та Катерина Горностай.

В Україні кінотеатральний реліз фільму планується у другій половині 2021-го року.

Нагадаємо, фільм українського режисера про війну на Донбасі побореться за “Оскар”

Великий Київ у Google News

підписатися