Де будуть курсувати швидкісні поїзди Skoda після ремонту

Автор: Марія Супрун
09:33 26.01

“Укрзалізниця” вивчає маршрути для залучення у пасажирських перевезеннях двох швидкісних поїздів Skoda після їхнього ремонту.

Де будуть курсувати швидкісні поїзди Skoda після ремонту

Як повідомляє компанія, завершення ремонту першого електропоїзда попередньо заплановано вже до кінця 2021 року. Строки залежатимуть від результатів діагностики, яку зроблять у Чехії та в Києві спеціалісти Skoda, а також від термінів постачання колісних пар, які будуть повністю замінені. 

Розглядаються наступні напрямки:

  • відновлення курсування поїзда №720/719 Київ – Харків – Київ;
  • відновлення курсування поїзда №748/747 Київ – Тернопіль – Київ;
  • організація тактового руху за маршрутом Київ – Вінниця – Київ.

Зазначається, що останній варіант цікавий ще й тим, що від нього виграють пасажири, які прямують з Києва до Львова або у зворотному напрямку, адже на сьогодні більшість пасажирів їде до Вінниці саме на львівському Інтерсіті+. Тож у пікові літні та різдвяні періоди цей напрямок стає перевантаженим і вільних місць не вистачає. Розширення прямого сполучення з Вінницею з можливістю курсування двох рейсів на день вивільнить місця до Львова та Перемишля. Після відновлення міжнародного залізничного сполучення це стане у нагоді сотням тисяч пасажирам.  

Довідка: Електропоїзд EJ675 Skoda City Elephant складається із шести двоповерхових вагонів на 623 місць (46 першого класу, 590 другого класу), він розрахований на швидкість роботи 160 км/год.

Нагадаємо, місяць тому почав курсувати новий швидкісний поїзд Інтерсіті+ за маршрутом Київ – Славське. “Лижним експресом” вже скористалися майже 20,5 тис. пасажирів.

Великий Київ у Google News

підписатися