Державна зрада та відчуження ділянки в Криму – на голову КСУ завели кримінальну справу

15:59 30.10.2020

Державна зрада та незаконне відчуження земельної ділянки на території Криму за законами РФ – ДБР розслідує кримінальне провадження відносно голови КСУ Олександра Тупицького.

Державна зрада та відчуження ділянки в Криму – на голову КСУ завели кримінальну справу

Про повідомляється на сайті ДБР.

За попередньою інформацією, голова КСУ у липні 2018 року, у складі групи осіб, самовільно зайняв не відведену йому у встановленому законодавством України порядку земельну ділянку та уклав правочин, яким визнав повноваження у посадових осіб органів РФ на внесення записів про відчуження української земельної ділянки та віднесення її до категорії тих, що підпадають під юрисдикцію РФ.

Таким чином він можливо вчинив діяння на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності, державній та економічній безпеці України, що кваліфікуються за ч. 2 ст. 197-1 та ч. 1 ст. 111 КК України.

Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 12 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Нагадаємо, раніше КСУ визнав неконституційною норму про кримінальну відповідальність за декларування недостовірних відомостей. Своїм рішенням КСУ заблокував реалізацію результатів місцевих виборів. Суд позбавив НАЗК доступу до державних реєстрів, які використовуються для проведення перевірок декларацій кандидатів на керівні посади до органів влади. 

Як повідомлялося, через це президент хоче звільнити суддів, а судді кажуть, що його законопроект має ознаки держперевороту.

Сьогодні, 30 жовтня, біля Конституційного Суду України пройшла акція “Відправимо суддів зрадників КСУ до Ростову”.

Великий Київ у Google News

підписатися