Цифровізація Києва переможе будівельну мафію

12:12 18.02.2021

Цифрові сервіси, над якими зараз працюють у КМДА, створять нові можливості для містян та зроблять усіх рівними перед законом.

Цифровізація Києва переможе будівельну мафію

Про це заявив в інтерв’ю виданню “Обозреватель” голова Науково-технічної ради Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Петро Оленич.

Перехід в цифру дозволяє позбутись різних посередників та “рєшал”. Особливо з так званої будівельної мафії. Цифрові технології роблять життя всіх цих людей складним. А міські сервіси – вільними від тиску та корупції, монополії, тиску та можливостей “вирішити питання””–  зазначив Оленич.

У чиновника вже є позитивний досвід цифровізації процесів і послуг в сфері земельного управління.

Трансформація земельного департаменту почалась саме з розбудови прозорої системи – публічної кадастрової карти Києва. В земельних відносинах ми насамперед оцифрували всі процеси обробки, розгляду та ухвалення рішень щодо земельних питань” – розповідає в інтерв’ю Петро Оленич.

За словами чиновника, на сьогодні вся інформація міститься в системі, яка фіксує чітку дату входження, встановлює регламентовані терміни розгляду, а фахівець не може від неї відійти ні вправо, ні вліво. Водночас він має виконати роботу в чітко встановлений термін.

Так місто отримує контроль щодо дотримання термінів, які встановлено законом, а також прозорість процесу ухвалення рішень, тому що всі етапи і всі коментарі всіх фахівців фіксуються в системі назавжди.

Читайте також: Киян цифровізували – скільки разів скачали новий додаток про Київ

Великий Київ у Google News

підписатися