Цифра дня. Скільки тонн снігу вивезли з Києва за добу

Автор: Марія Супрун
10:27 16.02

Столичні дорожники продовжують у цілодобовому режимі очищати місто від снігу. Його вивозять насамперед із вулиць, площ, зупинок громадського транспорту. За минулу добу вивезено більше 16 тисяч тонн снігу.

Цифра дня. Скільки тонн снігу вивезли з Києва за добу Фото: Київавтодор

Як повідомляє «Київавтодор», вночі вулиці та тротуари очищали від снігу та обробляли протиожеледними засобами 304 одиниці транспорту. А також 40 бригад із ручного прибирання.

Наразі працюють 437 одиниць спецтехніки підприємства і 71 бригада ручного прибирання.

«Київавтодор» також звертається до водіїв із проханням прибрати авто з крайніх смуг руху. Адже через припарковані машини не може повноцінно працювати спецтехніка для вивезення снігу й очищення доріг.

Дивіться також: 60 тонн за годину. Куди зникає прибраний в Києві сніг (ВІДЕО)

Як повідомлялося раніше, на Київ впало 84 млн тонн снігу. Журналістів та “експертів“ закликають не “вправлятися у красномовстві“ щодо комунальників, які розчищають дороги засніженого Києва, а самім взяти лопати в руки.

Зазначимо, що робота комунальників не з легких, особливо під час снігопадів. “Великий Київ” поспілкувався з комунальником, що прибирає сніг вручну. Підйом – о четвертій ранку, перерви – коли особливо втомлюєшся та пітнієш (ВІДЕО). 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...