Цифра дня. Скільки киян відправили в армію під час весняного призову

Автор: Марія Супрун
15:20 24.06

За результатами цьогорічного весняного призову у столиці на строкову військову службу відправлено 557 осіб. Із них до Збройних Сил України направлені 288 осіб, до Національної Гвардії України – 160 осіб, до Державної прикордонної служби України – 89, до Державної служби спецтранспорту України – 20. Робота комісій у столиці продовжується.

Цифра дня. Скільки киян відправили в армію під час весняного призову

Про це сьогодні під час онлайн-брифінгу повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Цьогорічний призов пройшов у плановому режимі, без позаштатних подій, явка громадян на призовні дільниці достатньо висока – понад 12 тисяч громадян. Понад 10 тисяч громадян визнали придатними для проходження служби, з яких 6 тисяч осіб отримали відстрочку, надавши відповідні документи. За станом здоров’я, рівнем освіти та низкою інших рис відібрано 557 громадян для проходження строкової служби. 

«На сьогодні надано понад 6 тисяч відстрочок по призову через низку обставин, зокрема, з причин наявності таких членів родини, яким необхідне піклування – непрацездатних, неповнолітніх, людей із інвалідністю, з причин навчання на денній формі тощо. Також передано в запас майже 4 тисячі призовників», – сказав Пантелеєв.

Нагадаємо, юнаки віком 18-19 років можуть бути призвані на строкову службу лише за власним бажанням, підтвердженим письмовою заявою. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...