Цього тижня поліцейські «фантоми» розпочнуть стежити за водіями на дорогах – деталі

Автор: Марія Супрун
13:54 24.01.2022

Уже цього тижня поліцейські автомобілі «фантоми» розпочнуть стежити за порядком на дорогах України.

Цього тижня поліцейські «фантоми» розпочнуть стежити за водіями на дорогах – деталі
Світлодіодне освітлення

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський в ефірі телеканалу «Інтер».

За словами очільника МВС, нові поліцейські автомобілі «фантоми» мають насамперед превентивну функцію. Їхнє завдання — запобігти правопорушенню та можливим негативним наслідкам на дорозі.

Автомобілі «фантоми» фіксуватимуть порушення швидкісного режиму транспортними засобами в обох напрямках дорожнього руху: як у попутному напрямку, так і у зворотному.

Автомобіль «фантом» без розпізнавальних знаків і може фіксувати багато об’єктів одночасно. Система передаватиме інформацію — й порушник отримуватиме штраф за перевищення швидкості”, — повідомив Монастирський.

Очікується, що присутність таких автопатрулів на наших автодорогах сприятиме у дотриманні Правил дорожнього руху й покращить ситуацію на дорогах.

Нагадаємо, у 2020 році поліція повідомила про впровадження нових засобів для виявлення порушників на дорогах – “фантомних патрулів”, що будуть діяти наряду з приладами автофіксації та TruCam.

Нагадаємо, поліція Київщини встановлює всі обставини моторошного ДТП з чотирма загиблими, яка сталася сьогодні вранці на трасі Київ-Одеса (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися