Цензура від Зеленського: жоден великий телеканал не показав розслідування CNN про «вагнергейт»

Автор: Любава Лисичкіна
22:35 09.09

Жоден великий телеканал в Україні не показав розслідування CNN про «вагнергейт». Влада боїться критики, любить «теплу ванну» і хоче, аби всі мовчали, але так не буде. 

Цензура від Зеленського: жоден великий телеканал не показав розслідування CNN про «вагнергейт»

Про це наголосила народна депутатка з «Європейської Солідарності» Вікторія Сюмар, повідомляє сайт політсили.

«Якщо ми рухаємося в Європу, то давайте не вбивати тут парламентаризм. Тому що, коли один «боров» вирішив, що він може диктувати, кому і що говорити, то ми самі себе обнуляємо. Коли ми хочемо, щоб всі мовчали, коли ми так боїмося критики, коли ми так хочемо теплої ванни, ми себе знову таки лише обнуляємо – і як парламент, і як держава», – наголосила народна депутатка.

За словами депутатки, не можна так боятися критики, не можна, щоб з  трибуни Верховної Ради не можна було говорити, бо владі хочеться, щоб вся країна замовчала. 

«Ви вчора зробили все можливе, аби жоден телеканал не написав про розслідування CNN про «вагнерівців». Жоден великий телеканал. Це називається, хлопці і дівчата, цензура», – зауважила представниця «Європейської Солідарності».

Сюмар також зауважила, що в  країні на кожну силу є ще більша сила.

«А те, що тут робить депутат Тищенко, називається простим словом жлобство. Я хочу повторити, тут не має бути жлобів. Ви депутати, а не жлоби. Ви представники народу України. І ми всі давайте про це пам’ятати. І ще одне. В Україні на кожну силу є ще більша сила. Тому що, коли Янукович розігнав студентів на Майдані, на наступний день на Майдані був мільйон. І на вас знайдеться більша сила. Пам’ятайте про це ті, хто уявили себе «смотрящими» за країною, за парламентом», – наголосила Сюмар.

 До слова,  влада Зеленського забирає гроші у пенсіонерів, щоб роздерибанити їх на «великому крадівництві».

Великий Київ у Google News

підписатися