Центр реабілітації для осіб з інвалідністю з’явиться у Святошино: що там буде

Автор: Любава Лисичкіна
21:12 22.09

Постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціальної політики підтримала проєкт рішення про створення у Святошинському районі міста Києва Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.

Центр реабілітації для осіб з інвалідністю з’явиться у Святошино: що там буде

Як повідомляється, центр буде розраховано на 80 осіб. 

До структури входитиме чотири відділення:

  • ранньої реабілітації,
  • психолого-педагогічної реабілітації,
  • фізичної реабілітації та медичного спостереження,
  • відділення трудової реабілітації, а також – служба соціального патронату.

Як зазначила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко, це необхідно  щоб максимально наблизити соціальні послуги до місця проживання громадян. 

Голова комісії наголосила, що фахівці центру виявлятимуть осіб, які потребують соціальної реабілітації у тісній співпраці з фахівцями закладів охорони здоров’я та освіти, а також розроблятимуть для них індивідуальну реабілітаційну програму з урахуванням їх рівня розвитку та можливостей.

Також у центрі здійснюватимуть комплекс реабілітаційних заходів спрямованих на всебічний розвиток особистості – засвоєння ними знань, умінь та навичок, які допоможуть людям з інвалідністю інтегруватися в суспільство, а також на збереження фізичних, розумових та соціальних здібностей для максимальної реалізації їх особистісного потенціалу.

«Важливо, що заклад працюватиме в режимі денного перебування. Це дозволить людям з інвалідністю перебувати в колективі, в умовах звичайного середовища, інтегруватися в суспільство та забезпечить соціальну підтримку їхнім родинам», – додала Марина Порошенко.

Відомо, що у столиці до кінця наступного року з’явиться два сучасних центри для реабілітації осіб з інвалідністю: на Подолі та у Деснянському районі.

Нагадаємо, Марина Порошенко переконана, що супровід під час інклюзивного навчання є базовою соціальною послугою, яку мають забезпечувати органи місцевого самоврядування і тепер столиця її надаватиме.

Великий Київ у Google News

підписатися