У Києві створять два сучасних центри для реабілітації осіб з інвалідністю – Марина Порошенко

Автор: Галина Ворона
10:10 09.09

У столиці до кінця наступного року з’явиться два сучасних центри для реабілітації осіб з інвалідністю.

У Києві створять два сучасних центри для реабілітації осіб з інвалідністю – Марина Порошенко

Про це розповіла лідерка “Європейської Солідарності” в місті Києві, голова комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко.

Так, за її словами, сучасний Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями планують облаштувати в Деснянському районі до кінця 2022 року.

Сьогодні комісія Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики підтримала виділення для закладу земельної ділянки.

Як розповіла Марина Порошенко, після реконструкції нежитлової будівлі діти та молодь з функціональними обмеженнями зможуть отримувати якісні соціальні та реабілітаційні послуги.

Передбачається, що це буде найбільший в Україні сучасний Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, де надаватимусь реабілітаційні послуги та послуги в сфері соціального захисту. Центр зможе приймати 255 осіб щозміни, там працюватимуть 60 співробітників”, – зауважила лідерка “Європейської Солідарності” в Києві.

Крім цього, до кінця наступного року має запрацювати Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю на Подолі. На проєкт виділено 40 млн грн, наразі ведуться роботи з реконструкції будівлі.

Центр поєднуватиме функції денного перебування з комплексом реабілітаційних заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку осіб з інвалідністю. Йдеться про медичний супровід, послуги соціальної та фізичної реабілітації, коригування розвитку порушень. Отримувати такі послуги зможуть понад 180 осіб”, – пояснила Марина Порошенко.

Читайте також: Марина Порошенко: «Ми наблизимо Київ до кращих європейських практик»

Нагадаємо, Марина Порошенко переконана, що супровід під час інклюзивного навчання є базовою соціальною послугою, яку мають забезпечувати органи місцевого самоврядування і тепер столиця її надаватиме.

Великий Київ у Google News

підписатися