«Це не гра». Поруч з Національним музеєм історії України відкрито виставку проти насильства

Автор: Любава Лисичкіна
20:09 25.11

Мета виставки – перш за все підвищити обізнаність суспільства у темі, а саме в контексті того, які види насильства існують, куди можна звернутися по допомогу, як розпізнати аб’юзера. І що головне, проект дозволяє усвідомити, що ти не наодинці і підтримка є.

«Це не гра». Поруч з Національним музеєм історії України відкрито виставку проти насильства

Як зазначає міністр МКІП Олександр Ткаченко, на жаль, проблема насильства над жінками в сучасному світі все ще величезна. 

З сьогоднішнього дня, 25 листопада, у Міжнародний день протидії насильства щодо жінок, відкрито виставку інформаційного арт-проекту «Це не гра». Вона розташована на площі поруч з Національним музеєм історії України в Києві. 

Сама концепція кампанії – показати форми насильства у альтернативному вигляді комп’ютерної гри. Яка не має варіанту почати все спочатку, або відіграти назад. Бо терпіти та пробачати подібну поведінку не можна. Наслідки можуть бути жахливими.

Виставка триватиме до 29 листопада.

Організаторами виставки стало українське представництво міжнародної організації «Біла Стрічка» у партнерстві з Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні та нашим Міністерством. 

Нагадаємо, в Україні запрацював додаток для жертв домашнього насилля.

Великий Київ у Google News

підписатися