COVID-19 змінив аудиторію? Київська лікарня переповнена дітьми (ВІДЕО)

Автор: Тетяна Сененко
20:45 02.04

У Київській інфекційній дитячій лікарні на вул. Дегтярівській, 23 ситуація за останній місяць стала критичною. За словами медиків, щодня привозять 10-15 дітей. У лікарні залишилося тільки одне вільне місце для дитини, хворої на Сovid-19.

COVID-19 змінив аудиторію? Київська лікарня переповнена дітьми (ВІДЕО)

Про це повідомляє телеканал «Київ».

Медзаклад поділили на дві зони: чиста, куди не потрапляють хворі на коронавірус, та брудна – бокси, де лікують пацієнтів, з підозрою або вже хворих на Сovid-19.

Зараз в реанімаційному відділенні перебуває 4 дитини. Окрім цього, двоє дітей підключені до апаратів ШВЛ.

«За останній місяць кількість дітей, які госпіталізуються до нашої лікарні, виросла в 3-4 рази. Це – переважно діти з тяжкими й середньо-тяжкими формами Сovid-19. Тяжкість обумовлена наявністю пневмонії чи дихальної недостатності, а також ураженнями нервової системи. Це є двома причинами для госпіталізації. Також кладемо на стаціонар, якщо протягом декількох днів у дитини висока температура – понад 39 градусів», – розповів завкафедри інфекційних хвороб Сергій Крамарьов.

До слова, у двох регіонах України виявили “південноафриканський” штам коронавірусної хвороби, який агресивніший за “британський”. Через нову мутацію країну очікують ще складніші випробування. що і в Саме тому настав час для більш радикальних кроків для боротьби з вірусом.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...