Читальний сезон на ВДНГ: локації з мінібібліотеками, які чекають на фанатів книжок

Автор: Любава Лисичкіна
19:44 17.06

Цьогоріч теплий сезон на ВДНГ — читацький. Кожен може обрати собі щось до душі – адже книги підібрано з урахуванням тематики локації: тут є і дитяча література, і рекомендації для тих, хто цікавиться історією Києва, спортом, рослинами, мистецтвом, автомобілями. Загалом зібрано список з понад 50 книжок на різноманітні теми.

Читальний сезон на ВДНГ: локації з мінібібліотеками, які чекають на фанатів книжок
Про це ідеться у дописі на сторінці у соцмережі ВДНГ.
 
Локації з книгами
 
У Kitchen&Garden: понад 25 книжок. Зокрема, можна почитати «Спитайте Мієчку» Євгенії Кузнєцової та «Крамничка на розі» Джоджо Моєс.
 
 У Оранжереї: понад 20 книжок. Так, тут можна почитати «Флорографія» Джессіки Ру, «Кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі.
 
 У кав’ярні DOT: понад 10 книг. Серед них: «Жовтолика» Ребекки Кван, «Місто дівчат» Елізабет Ґілберт.
 
 У Парку гойдалок: понад 10 книжок, серед яких «Як виховати найщасливіших дітей у світі» Кайї Пуури, «Що мій син має знати про світ». Фредріка Бакмана.
 
 На поличках Саду Гамаків: понад 30 книг. Так, тут можна почитати «Сім чоловіків Евелін Г’юґо» Тейлор Дженкінс Рід й «Фіалки в березні» Сари Джіо.
 
 У кав’ярні Coffee Spot в Урбан-парку: понад 11 книг, серед яких серії коміксів «Синя тюрма» й «Ательє чаклунських капелюхів».
 
 У Лемурашнику: 10 книжок для дітей, серед яких «Свобода навчатись. Гра проти школи» Пітера Грея, «Велика книга зірок і планет» Емілі Боун та «Чарлі і шоколадна фабрика» Роальда Дала.
 
 
 На поличках басейну PIRS 39: понад 15 книг. Так, тут можна почитати збірку новел «Шалені авторки. Мала проза українських письменниць», «Зникнення аптекарки» Сари Пеннер.
 
 У кав’ярні Coffee Lover: 15 книг, серед яких «Непокірні» Емілії Гарт, «Так ніхто не кохав: Антологія української поезії про кохання» та «Ідеальна незнайомка» Меґан Міранди.
 
 У REJO: понад 10 книжок. Серед них: «Про що ми думаємо, коли думаємо про футбол» Саймона Кричлі.
 
У лаунж-зоні від Генеральних партнерів читацького сезону Visa та ПриватБанк: понад 20 книжок. Зокрема: «Мелодія кави у тональності кардамону» Наталі Гурницької та «Книга Love 2.0. Любов і війна». Збірка поезій.
 
У Art area 15 книжок, наприклад: «Портрет митця: Клод Моне. Люсі Браунридж, Каролін Бонн Мюллер».
 
Також невдовзі мінібібліотека зʼявиться у «Планеті метеликів». Після прочитання залишайте книжки на місці, аби й інші гості могли насолодитися часом у їх компанії.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин