Чотири фішки Sony PlayStation 5, які подвоять враження від консолі

09:43 25.07

Фінальна презентація PS5 відбулася в листопаді 2020 року. Під час анонса представники японської корпорації багато розповіли про приставку, але все-таки не розкрили можливості до кінця. У традиціях попередніх поколінь до деяких функцій користувачі доходять самі. Ми розповімо про приховані опціях.

Чотири фішки Sony PlayStation 5, які подвоять враження від консолі

Закрита стрічка повідомлень

У стрічці можна відправляти повідомлення собі, ділитися посиланнями та скріншот. Для отримання доступу до приватної стрічці створіть на PlayStation 5 тусовку за допомогою Game Base. Спочатку додайте в неї пару чоловік, а потім видаліть. У підсумку ви залишитеся в стрічці одні й зможете закріпити тусовку як обрану для відображення на першому місці, коли потрібно поділитися знімком екрана або корисним урлом.

Перегляд YouTube у фоновому режимі

Відкрийте на PlayStation 5 раніше створену приватну стрічку повідомлень і відправте посилання на YouTube. Клацніть по посиланню, коли та відобразиться в превью. Через браузер залогініться на YouTube, включіть потрібне відео і закріпіть на зручній стороні екрану за допомогою опції Pin to Side.

Швидке перемикання на беззвучний режим

Припустимо, під час активної гри вам дзвонять. Потрібно відповісти, але при цьому дзвінок не такий важливий, щоб поставити гру на паузу. Можна просто перевести консоль в режим без звуку. При цьому тягнутися до пульта управління або клікати по відповідній кнопці на моніторі не доведеться. Потрібно тільки затиснути кнопку включення мікрофона на геймпаді DualSense.

Прослуховування музики з Spotify під час гри

Для прослуховування музики на Sony PlayStation 5 потрібно зареєструвати американський аккаунт на PSN. Зареєструйте новий акаунт, вибравши в якості регіону US. Пізніше буде потрібно вказати ZIP-код. Можете використовувати код 19706.

Після реєстрації завантажте стрімінговий музичний сервіс через новий акаунт. Для цього попередньо відкрийте вкладку Media в меню консолі. Після завантаження додаток стане доступним для всіх користувачів консолі, так що можна знову відкрити особистий аккаунт.

На особистому акаунті необхідно запустити додаток і клікнути на кнопку Login. Далі важливо дотримуватися інструкції на екрані. Чи не пробуйте авторизуватися вручну. Коли виконаєте інструкцію, Playstation почне автоматичне відтворення. Більше робити нічого не потрібно. Просто поверніться до головного меню після натискання на кнопку PlayStation і насолоджуйтеся музикою.

 

Великий Київ у Google News

підписатися