Чотирьох суддів Київського апеляційного суду взяли під варту: прізвища

Автор: Любава Лисичкіна
20:02 04.12.2023

Вища рада правосуддя дала згоду на утримання під вартою чотирьох суддів Київського апеляційного суду, яких викрили на отриманні $35 тисяч хабаря за ухвалення «потрібного» рішення.

Чотирьох суддів Київського апеляційного суду взяли під варту: прізвища
оренда квартири Київ

Про це повідомила Спеціальна антикорупційна прокуратура.

Чотири судді Київського апеляційного суду отримали підозру кілька днів тому. Наразі, справа набирає обертів, суддів взяли під варту.

Центр протидії корупції пише, що йдеться про суддів Вʼячеслава Дзюбіна, Ігоря Паленика, Віктора Глиняного та Юрія Сливу. За даними слідства, один із суддів запропонував представнику неназваної компанії за гроші скасувати арешт майна. За це йому та ще трьом суддям дали $35 тисяч.

Детективам НАБУ вдалося зафіксувати, що суддя Глиняний у розмові з Палеником нібито розповів, що у цій справі йому пропонують $15 тисяч за зняття арешту, пише ЦПК. На що Паленик повідомив, що через Дзюбіна їм пропонують $25 тисяч. Паленик припустив, що адвокати просто шукають, у кого дешевше розвʼязати питання, а Глиняний нібито погодився, що кращою є вища пропозиція.

Гроші передали 28 листопада — $10 тисяч суддя-посередник залишив собі, а $25 тисяч поклав у коробку з-під віскі, яку мав передати колегам. Ті уже поділили отримане між собою.

Відомо,  найбільший дзвін Лаври щодня нагадуватиме про полонених, зниклих безвісти і депортованих українців.

Великий Київ у Google News

підписатися