Для відвідувачів виставка буде відкрита після скасування карантинних обмежень.
Експозиція складається з блоків, що розповідають про події, якими запам’ятався 1986 рік в історії людства, містять багато матеріалів про аварію на ЧАЕС та її ліквідацію, про людей, долі яких нерозривно пов’язані з подіями 26 квітня 1986 року, та пропонують замислитися над подальшою долею Чорнобиля та його майбутнім.
Один з блоків виставки акцентує на тому, як катастрофа зробила Чорнобиль одним із найважливіших місць для світової науки та вивчення ролі атомної енергетики. Блок під назвою «Природа» розповідає про те, як радіоактивне випромінювання впливає на флору, фауну та землю; що зараз відбувається з природою в Чорнобильській зоні відчуження й коли вона може стати звичайною територією. З цією інформацією можна ознайомитися також у режимі віртуальної реальності за допомогою спеціальних окулярів.
На виставці також представлено архівні світлини та відеоматеріали, роботи світових митців, а також знаменитої української художниці Марії Примаченко, присвячені Чорнобилю.
У блоці під назвою «Сьогодні. Завтра» містяться наявні проекти про Чорнобиль і концепції розвитку території.
Нагадаємо, сьогодні мер Києва Віталій Кличко разом із киянами-ліквідаторами аварії на ЧАЕС взяв участь у церемонії покладання квітів до меморіального комплексу «Пам’ятник жертвам Чорнобильської катастрофи». Також мер столиці отримав нагороду «Народний герой Чорнобиля» (ФОТО).
Слухайте також: Вальс 86: DOROFEEVA, Юлія Саніна, Тарас Тополя записали зворушливий сингл про катастрофу на ЧАЕС