«Чорна» зона карантину – де планують вводити

17:31 04.11.2020

В Україні планують посилити карантинні обмеження. Повного локдауну не буде, але до вже наявного переліку карантинних зон для регіонів додадуть ще одну під умовною назвою «чорна». Також планують ввести варіант карантину вихідного дня.

«Чорна» зона карантину – де планують вводити
оренда квартири Київ

Про це повідомила у своєму Telegram-каналі шеф-редактор LB.ua Соня Кошкіна.

Критерії ще розробляють, але основний — повна заповнюваність ліжок. Ось у чорній зоні буде повний локдаун локальний, із зупинкою всього», — повідомляє Кошкіна.

Також цю інформацію підтвердив РБК глава Держспоживслужби Києва Олег Рубан. За його словами, це поки тільки на стадії обговорення, але якщо буде прийнято рішення, то його виконання обов’язково.

Я знаю, що з приводу цього (“чорної” зони, – ред.) ведеться дискусія, що це один із варіантів впровадження короткочасних локдаунів, але як показує практика різних країн це малоефективний засіб і призводить до зниження соціальної активності”, – зазначив він.

Як повідомлялося раніше, також планують ввести варіант карантину вихідного дня, при якому з вечора п’ятниці по ранок понеділка буде обмежено роботу ресторанів і розважальних закладів.

Також, лікарню “Феофанія” планують віддати для прийому хворих на коронавірус.

Великий Київ у Google News

підписатися