Чому утворилась “Ніагара” на мосту Патона

15:41 06.07.2020

Пошкодження магістрального трубопроводу на мосту Патона з витоком води, що сталось 5 липня о 19:08, було результатом планових гідравлічних випробувань у неділю. О 19:11 аварійна бригада розпочала локалізацію місця пошкодження. Ремонтні роботи завершать упродовж кількох днів без обмеження руху транспорту. Самі ж гідравлічні випробування проводитимуть до 15 липня.

Чому утворилась “Ніагара” на мосту Патона
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє пресслужба “Київтеплоенерго”.

Фахівці підприємства кажуть, що гідравлічні випробування – єдиний спосіб діагностики тепломереж із метою своєчасного виявлення “слабких” місць трубопроводів і ремонту проблемних ділянок. Наразі на гідравлічну міцність випробовуються тепломережі зони теплопостачання ТЕЦ-5, зокрема на мосту імені Патона. 

Зазначається, що з початку проведення планових випробувань на мосту Патона фахівці ліквідували 11 пошкоджень трубопроводу. Для цього виконуються верхолазні роботи із застосуванням електрозварювального устаткування.

Під час проведення ремонтних робіт рух транспорту на мосту імені Патона не обмежується. Послугу з гарячого водопостачання до будинків буде відновлено після завершення випробувань, які триватимуть до 15 липня включно.

Тепловики нагадали, що тепломережа під мостом Патона забезпечує теплом житлові масиви Русанівку і Березняки. Магістральний трубопровід експлуатується 58 років – із 1962 року. Його діаметр – 600 мм.

Нагадаємо, вчора на мосту Патона знову утворився водоспад – вдруге за два тижні. Попереднє пошкодження сталось 25 червня, також під час гідравлічних випробувань.

Як повідомлялось, цього року через карантин гідравлічні випробування тепломереж в Києві розпочалися пізніше, ніж зазвичай. Про гідравлічні випробування тепер також можна дізнатись через Тelegram.

Великий Київ у Google News

підписатися